سوتین

سوتین مجلسی

سوتین مجلسی

دنیای پرتنوع لباس‌ زیر زنانه، انتخاب را برای مشتریان آسان‌تر کرده است. انتخاب مدل لباس زیر متناسب با استایل شما در آراسته و بی‌نقص نشان دادن آن بسیار موثر است. به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب لباس زیر متناسب با استایل‌تان اصولی دارد که لازم است به آن‌ها توجه شود. اکثر مواقع خانم‌ها زمانی که می‌خواهند لباس مجلسی بپوشند، بر سر انتخاب لباس زیر با چالش‌های فراوانی مواجه می‌شوند. شما زمانی به لزوم انتخاب لباس زیر مناسب برای لباس مجلسی‌تان پی‌می‌برید که با یک انتخاب اشتباه در طول مدتی که لباس مجلسی پوشیده‌اید با مشکلاتی مثل بیرون زدن سینه‌ها از لباس و یا تحت فشار بودن آن‌ها مواجه شوید. بیاید یک‌بار برای همیشه این مشکل را حل کنیم. در ادامه قصد داریم تا به بررسی انواع سوتین مجلسی و اصول انتخاب‌ها بپردازیم پس با ما همراه باشید.

سوتین زنانه

انتخاب سوتین مناسب برای لباس مجلسی

زمانی که قصد دارید تا برای لباس خود سوتین مجلسي انتخاب کنید باید نکاتی را مدنظر داشته باشید. ابتدا باید به مدل لباستان دقت کنید. مدل لباس شما تعیین می‌کند که چه نوع سوتینی برای آن مناسب است. آیا قسمت جلویی لباس شما باز است و شانه‌ها را به نمایش می‌گذارد؟ آیا قسمت پشتی لباس شما باز است و کمر شما نشان می‌دهد؟ قصد دارید سوتین مجلسی را برای چه فصلی استفاده کنید؟ انتخاب سوتین مجلسي تابع اصولی است که اگر رعایت نشوند، می‌تواند به یک فاجعه در استایل شما تبدیل شود. انتخاب سوتین مناسب لباس مجلسی مشکلی است که اکثر خانم‌ها با آن مواجه هستند و همواره به دنبال راهی هستند تا سوتینی را پیدا کنند تا از زیر لباس آن‌ها مشخص نباشد. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی و بررسی انواع مدل‌های مختلف سوتین مجلسي زنانه و معرفی کاربردشان متناسب با لباس بپزدازیم.

انواع سوتین مجلسی

سوتین مجلسي انواع گوناگونی دارد که شما می‌توانید با توجه به نوع نیازتان مدل مناسب را انتخاب کنید.

1- سوتین مجلسي دکلته

زمانی برای جشن و یا مناسبت خاصی لباس مجلسی دکلته را انتخاب می‌کنید، مشخص نبودن بند سوتین از زیرلباس عامل مهمی است که باید به آن توجه کنید. سوتین مجلسي دکته به دلیل نداشتن بند مناسب این مدل لباس‌ها است. سوتین‌ مجلسي دکلته مناسب خانم‌هایی است که سینه‌ها بزرگ دارند. استفاده از این مدل سوتین‌ها باعث خوش فرم شدن سینه‌های آن‌ها می‌شود. این سوتین‌ها در قسمت پشتی با زیپ و یا قزن بسته می‌شوند. بند زیر سینه در این مدل سوتین‌ها عریض‌تر از سایر مدل‌ها است تا بتواند نبودن بند در بالای آن را جبران کند.

2- سوتین مجلسي با بند گردنی

سوتین مجلسي با بند گردنی، بند روی شانه ندارند و با بندی که از قسمت کاپ آن‌ها می‌آید پشت گردن محکم می‌شوند. این مدل سوتین‌ها مناسب‌تر برای خانم‌هایی است که سینه‌های کوچک دارند زیرا در این مدل سوتین وزن سینه مستقیما روی گردن می‌افتد.

شورت زنانه

3- سوتین مجلسي با قابلیت تنظیم

این مدل سوتین‌ها در واقع دو مدل سوتین هستند. بندهای قابل تنظیم آن‌ها به شما این امکان را می‌دهند تا نوع سوتین مجلسي را تغییر دهید. مثلا بند را جدا کنید و از آن برای لباس‌هایی که شانه‌های شما را نمایان می‌کنند استفاده کنید و یا با استفاده از بندها از آن‌ها استفاده کنید.

4- سوتین مجلسی کوچک کننده

سوتین مجلسي کوچک کننده مناسب خانم‌هایی است که می‌خواهند سینه‌های خود را کوچک‌تر نشان دهند. در این مدل سوتین‌ها با فشار بر روی سینه‌ها آن‌ها را به درون کاپ هل داده و مانع از آن می‌شود تا فرم پهنی زیر لباس بگیرند. استفاده از این مدل سوتین به علت فشار زیادی که به سینه‌ها وارد می‌کند برای استفاده روزمره و طولانی مدت توصیه نمی‌شود.

5- سوتین مجلسي بزرگ کننده

سوتین مجلسي بزرگ‌ کننده درون خود پدهایی دارد که سینه را به سمت بالا کشیده و آن را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. این مدل سوتین‌ها برای خانم‌هایی مناسب است که سینه‌های کوچکی دارند.

6- سوتین مجلسي نیم کاپ

این مدل سوتین‌ها به علت آن که کاپ نصفه دارند، نیمی از سینه را می‌پوشانند. دو مدل متفاوت پد دار و بدون پد از این سوتین وجود دارد که آن را برای همه خانم‌ها با انواع سایز سینه مناسب کرده است.

7- سوتین مجلسی تمام کاپ

این مدل سوتین با پوشانندگی کامل همه حجم سینه را می‌پوشاند و به علت نگهداری بالایی که دارد برای انواع سایز سینه و همچنین استفاده روزانه مناسب است.

برای مطالعه مقاله ست شورت و سوتین مجلسی کلیک کنید.

8- سوتین مجلسي کاپ باز

این مدل سوتین‌ها را به علت پوشانندگی بسیار پایینی که دارند نمی‌توان سوتین مجلسي دانست. سوتین مجلسي کاپ باز تنها در قسمت زیر سینه کاپ داشته و عملا پوششی برای سینه‌ها ندارد. از این رو برای خانم‌های با سینه‌های بزرگ توصیه نمی‌شود.

9- سوتین مجلسي جک دار

این مدل سوتین‌ها در قسمت زیر سینه فنرهایی دارند که باعث می‌شوند سینه محکم و بدون حرکت درون کاپ قرار گرفته و ثابت بماند. فشاری که این مدل سوتین به سینه‌ها وارد می‌کند باعث شده تا برای استفاده روزانه مناسب نباشد. فرم‌دهی بالای این مدل سوتین آن را برای خانم‌هایی با سایز سینه بزرگ و متوسط مناسب کرده است.

10- سوتین مجلسي پلانچ

این مدل سوتین‌ها برای لباس‌های مجلسی که یقه هفت و باز دارند مناسب است. در این مدل سوتین‌ها که شباهت زیادی به سوتین تمام کاپ دارند قسمت وسط سینه به شکل U باز گذاشته شده تا سینه را به نمایش بگذارد.

11- سوتین مجلسی باستیر

این مدل سوتین که از مدل‌های قدیمی سوتین مجلسي نیز هست بیشتر به گن شباهت دارد تا سوتین. این سوتین بدون بند بوده و کاپ کامل دارد همچنین قسمت زیر سینه آن تا روی شکم ادامه دارد. این سوتین مناسب‌تر برای خانم‌هایی است که زمان پوشیدن سوتین سینه و زیر سینه آن‌ها به صورت برجسته از لباس زیر بیرون می‌زند.

12- سوتین مجلسي برالت

این مدل سوتین هیچگونه پد و فنر ندارد. راحتی و ظرافت این مدل سوتین و این مسئله که با کاپ مانع تنفس‌پذیری سوتین نمی‌شود باعث شده تا گزینه مناسب برای استفاده در فصل تابستان باشد.

سوتین مجلسی زنانه

13- سوتین مجلسی چسبی

سوتین مجلسي چسبی که به مدل پروانه‌ای نیز معروف است مناسب‌ترین گزینه برای خانم‌هایی است که قصد دارند لباس باز بپوشند و نگران آن هستند تا مشخص بودن سوتین و بند آن استایلشان را خراب کند. این مدل سوتین بدون بند است و قسمت پشتی را ندارد و به علت حالت ژله‌ای که دارد کاملا به پوست سینه چسبیده و آن را ساپورت می‌کند.

سخن آخر

انتخاب مدل مناسب سوتین مجلسي که با لباس شما هماهنگ بوده و با مشخص شدن از زیر لباس استایلتان را خراب نکند در نگاه اول ممکن است دشوار به نظر برسد. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاهی که انواع مدل‌های سوتین مجلسی را در انواع مدل‌، سایز و طرح در دسترس شما عزیزان قرار داده مدل مناسب سوتین خود را انتخاب کنید. فروشگاه اینترنتی نوین ساکس از آن دست فروشگاه‌هایی است که انواع مختلف شورت، سوتین و لباس زیر زنانه را در دسترس شما عزیزان قرار داده تا با دستی باز، خریدی رضایت بخش داشته باشید.

 

مشاهده و خرید سوتین مجلسی از وب سایت نوین ساکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.