لباس زیر

خرید سوتین زنانه

هر خانمی همیشه در هنگام  خرید سوتین  دغدغه های زیادی را تجربه نموده است البته بسته به سن خانم ها اندازه های مختلفی را میتوان برای سوتین ها در نظر گرفت. به خصوص اگر خانم ها وزنشان کم و زیاد شده باشد . باردار باشند و یا شرایط بعد از یائسگی را تجربه کرده باشند باید دانست که اندازه سایر سینه ها تغییر میکند بدین منظور خانمها نسبت به اندازه سینه باید در خرید سوتین دقت کنند. همچنین باید گفت که اگر در هنگام خرید سوتین دقت کافی حاصل نشود ممکن است با خرید سوتین اشتباه، خطراتی را برای سلامتی زنان به ارمغان بیاورد. همچنین  امروزه در تمامی کشورهای جهان سوتین ها در  رنگ ها و اندازه های متفاوتی به مشتریان ارائه میگردد وبسته به سلیقه، مشتری میتواند سوتین مورد نظرش را انتخاب نموده و با خیال راحت از آن استفاده نماید. همچنین زنان میتوانند با توجه به مقدار پولی که دارند هر سوتینی را که بخواهند تهیه کنند مثلا اگر فردی بخواهد ست شرت و سوتین را با هم تهیه کند میتواند با توجه به مقدار  هزینه اش آن چیزی را که میخواهد انتخاب نماید.

خرید سوتین زنانه مجلسی

 

قالب های متفاوتی در زمینه سوتین وجود دارد مثلا برخی سوتین ها ورزشی هست که زنان در هنگام ورزش میتوانند از آنها استفاده نمایند. برخی از سوتین ها نخی هستند. همچنین برخی از سوتین ها جک دار هستند  وبرخی از آنها مجلسی هستند و افراد بنابرسلیقه ای که دارند میتوانند سوتین مورد نظرشان را انتخاب کنند و یا اصلا میتوانند ست شرت و سوتین را تهیه کنند.

سوتین های نخی دارای انواع مختلفی می باشد که از پارچه  نخی و یا پنبه تولید شده است. این نوع سوتین میتواند در خانمها خطر ابتلا به انواع بیماری ها  را کاهش دهد البته سوتین های نخی میتوانند در موقع فصل گرم سال مناسب  افراد باشند چون به راحتی جریان هوا را به زیر خودشان منتقل می سازند تا فرد احساس گرما نکند همچنین این نوع سوتین میتواند باکتریهایی که باعث ایجاد بیماری های پوستی میشوند را ازبین برده و از تجمعشان جلوگیری نماید . در هنگام خرید سوتین فرد باید تمامی جوانب را درنظر بگیرد تا یک سوتین مناسب خودش را انتخاب کند. همچنین سوتین های نخی با نگه داشتن حالت سینه ها میتواند  از اینکه فرم سینه ها عوض شود جلوگیری کند ولی همان طور که در بالا ذکر شد تنوع در سوتین های نخی بسیار زیاد است و در هنگام خرید سوتین به خصوص سوتین نخی خانم ها میتوانند بنابررنگ مورد علاقه شان سوتین مورد نظرشان را انتخاب نمایند.

 

سوتین زنانه نخی

نوع دیگری از سوتین ها، سوتین های اسپرت ویا همان سوتین های ورزشی می باشند که  خانم های ورزشکار میتوانند از این سوتین ها استفاده کنند. این سری سوتین ها قابلیت این را دارند که در هنگام ورزش فرم سینه ها را خوب حفظ به طوری که فرد هنگام ورزش زیاد اذیت نشود و از افتادگی سینه ها در هنگام ورزش جلوگیری مینماید. سوتین های اسپرت در طرح ها و رنگ های جذابی موجود می باشند که میتواند انتخاب خانم ها را تغییردهد. همچنین در هنگام شست و شو باید دقت کافی در نظر گرفته شود که ناگهان سوتین اسپرت آسیبی نبیند و در دمای متعادلی شست و شو انجام گیرد، همچنین برخی خانم ها میتوانند از سوتین های اسپرت جک دار استفاده کنند که در هنگام خرید سوتین میتوانند در قالب رنگ های مختلف این کار را انجام دهند.

 

مورد دیگر ست شورت و سوتین است  وخانمها میتوانند با توجه به اندامی که دارند این مورد را در اندازه ها و رنگ های مختلف تهیه کنند. استفاده از ست شورت و سوتین نیز خواص خودش را دارد ست های شورت و سوتین  که حالت توری دارند میتواند بدن را درهنگام گرما خنگ نگه دارد و فرد در اثر گرمای زیاد اذیت نشود و اغلب  این ست ها روند شست و شوی آسانی دارند.

خرید ست سوتین و شورتسوتین های مجلسی انواع دیگری از سوتین های هستند که میتوانند در ظاهر خانم ها تغییرات شگفت انگیزی را ایجاد نمایند و در بخش هایی مثل مهمانی ها و عروسی ها استفاده میشود. سوتین های مجلسی در رنگ ها و تنوعات زیادی هستند که  درهنگام خرید سوتین باید دقت کافی از سوی فرد به عمل آید. سوتین های مجلسی باعث فرم دهی به سینه ها میشوند و فرم سینه را حفظ میکنند البته بنا بر اندازه سینه این فرم تفاوت خواهد داشت. برخی از سوتین های مجلسی نیز جک دار هستند. برخی از آنها قابلیت تنظیم دارند یعنی  هم وصل و هم جدا می شوند. برخی از سوتین های مجلسی حالت کوچتری به سینه ها میدهند و فشار زیادی را هم به سینه ها وارد می آورند و در طولانی مدت استفاده از این نوع سوتین ها خطرات خودش را به دنبال دارد. برخی از سوتین های مجلسی نصف سینه را می پوشانند و در اندازه های متفاوت در بازار موجود است. همچنین خانم ها میتوانند در هنگام خرید سوتین مجلس آن موردی را که بنابر سلیقه شان است را انتخاب نموده واز استفاده از سوتین مورد نظرشان لذت کافی را ببرند.

 

خانم ها نیز میتوانند در هنگام خرید سوتین از سوتین های جک دارنیز بهره مند شوند. سوتین های جک دار در اندازه های مختلفی ارائه میشوند  و قابلیت فرم دهی به سینه را در هر اندازه ای دارند. که خواص و مضرات خودش را نیز میتواند داشته باشد. مثلا یمی از خواص استفاده از سوتین های اسفنج دارد این است که  خانم ها میتوانند سینه هایشان  را هر طور که میخواهند فرم دهند. همچنین در اثر استفاده زیاد از سوتین های جک دار به علت اینکه جریان هوا به را محدود می سازد میتواند باعث ایجاد حساسیت های پوستی نیز بشود.

با توجه به مطالب بالا میفهمیم که سلایق دیگران با همدیگر تفاوت فراوان  دارد و اندازه افراد مثل هم نیست مثلا اگر سایز سوتین شخصی یک عدد باشد صد درصد  شخص دیگری اندازه متفاوتی  با شخص اول دارد. همچنین افراد در هنگام خرید سوتین باید تمامی نکات مربوط به خرید و سلامتی را در نظربگیرند  تا سوتینی که می خرند مناسب شان باشد و به آنها آسیب وارد نکند و باعث بروز بیماری و انواع سرطان ها در بدنشان نشود . افراد باید در خرید سوتین تمامی نکات را رعایت نموده تا از چیزی که میخرند نهایت لذت را نیز ببرند.

 

 

این مطالب را نیز بخوانید:

سوتین مناسب برای تابستان

نحوه اندازه گیری سایز سوتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.